איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אודות אתר "עוטף ישראל"

אתר "עוטף ישראל" הוקם בשיתוף פעולה בין עמותת "רוח טובה" מקבוצת אריסון ו- B144 מקבוצת בזק, במטרה לחבר בין בעלי מקצוע ועסקים מישובי "עוטף ישראל" – בדרום הארץ ובצפונה, שפעילותם העסקית נפגעה בעקבות המלחמה. האתר מאפשר לבעלי עסק מישובים אלה, להופיע במדריך העסקים לפי תחום עיסוקם, כתובתם והערים ברחבי הארץ בהן הם מעוניינים לתת את שירותיהם. הרישום הוא חינמי ומעניק לכל עסק, דף עסקי שבו יוכל להכניס את פרטי העסק, פרטים ליצירת קשר בטלפון או בוואטסאפ, גלריית תמונות מהעסק, אפשרות לחוות דעת ועוד. לקוחות מכל הארץ יוזמנו ליצור קשר ולהזמין את השירותים המפורסמים על ידי בעל העסק, ובכך לסייע ולתמוך בחזרתם של העסקים בדרום ובצפון לשגרת עבודה.

אודות רוח טובה

עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון היא עמותה ללא מטרות רווח, העוסקת בקידום ההתנדבות בישראל. העמותה מחברת בין אנשים המעוניינים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים, באמצעות מנוע חיפוש ייחודי שמאפשר מציאת התנדבות בהתאמה אישית. באתר העמותה ניתן לבחור בהתנדבות לפי תחום, מקום בארץ ומספר המשתתפים.

אודות B144

B144 מבית בזק היא פלטפורמת הפרסום המובילה לעסקים קטנים המספקת מנוע חיפוש מתקדם למציאת אנשים, שירותים ועסקים מכ-1,500 קטגוריות, ומכילה כחצי מיליון עסקים רשומים מכל הארץ. 144B שהוקמה בשנת 2007, מספקת שירותי קידום לעסק הכוללים בין היתר את מדריך (אינדקס) העסקים המקיף המוצג באתר b144.co.il ופרסום בפלטפורמות פייסבוק וגוגל (שבה 144B גם מוגדרת כ"פרטנרית עסקית"). כל השירותים והפרסומים ניתנים למעקב של בעל העסק על ידי ממשק ניהול נוח ושירות לקוחות במענה אנושי.