צימר עם נוף

נוף הינו מרכיב חשוב ביותר בבחירת הצימר בו אתם הולכים לנפוש בזמן הקרוב. הנוף שנשקף מחלונכם מתאים לסביבה בה בחרתם לנפוש, בין אם מדובר בנוף גלילי, מדברי וכדומה - ארץ ישראל מציעה לנופשיה מגוון רחב של נופים עוצרי נשימה ובעיקר מרגיעים. צימרים מיוחדים מהווים אטרקציה אך ורק בשל נופיהם המיוחדים הנשקפים מהאזור בו הם ממוקמים, לדוגמא: השכרת צימר עם נוף באזור הר החרמון בתקופת החורף מספקת עבורנו אווירה מרגיעה ואף תחושה שטסנו לחוץ לארץ. ככל שהנוף הנלווה לצימר אותו שכרנו יהיה אקסקלוסיבי ומיוחד יותר, כך נידרש לשלם יותר. כלומר, בעלי הצימרים מודעים לעובדה כי אחד מהמוצרים אותם הם מוכרים לכם, הנופשים, הוא מוצר ה"נוף". הנאה מהתבוננות בנוף מיוחד נחשבת לתופעה שקשה למצוא כבר בחיינו העירוניים, ועובדה כי הרבה אנשים מוכנים לשלם הרבה כסף רק בשביל לנפוש בצימר הממוקם באזור בעל נוף מדהים.

ייחודיות רחובותיה של ראש פינה לדוגמא, המעניקים לנו תחושה כאילו נסענו אחורה בזמן, משרה במטייל בה הרגשה מיוחדת ורגועה שלא ניתן להשיג בשום מקום אחר. על אחת כמה וכמה נכון הדבר כשאתם משכירים צימר עם נוף מרהיב המשקיף על נוף זה הסובב אתכם. צימר עם נוף היה בעבר, ונראה כי כך גם יישאר, אטרקציה חיונית עליה לא יוותר הנופש. ככל שחולף הזמן אנו עדים למצוא עוד ועוד צימרים בעלי נוף מרהיב, עליו יכולנו רק לחלום. הצירוף של פשטות צורתם של הצימרים והנוף הטבעי שמסביבם, מאפשר לנופשים בצימר ליהנות מתחושת התחברות לטבע ויצירת אווירה רגועה שיכולה לעורר פלאים בחיי הזוגיות בכלל ובחיינו כאינדיבידואלים בפרט. מילוי מצברים זה, אם מדובר בצפון, בגליל או בדרום הארץ, הינו חיוני לנו על מנת שנוכל לחזור לחיינו העירוניים הצמאים לקצת נוף.

 בבחירתכם צימר, מומלץ לשים דגש על בחירת צימר עם נוף ייחודי וכמובן, נוף בו אתם חושקים המתאים לעונה בה אנו נמצאים. כלומר, נסיעה לצימר בהר החרמון בתקופת הקיץ לא תראה כאטרקציה מעניינת בהשוואה להשכרת צימר זה בחורף, עם נוף מושלג כשאתר החרמון פתוח לגלישה ומבקרים.

 אורחים רבים מחוץ לארץ נוהרים לצימרים המציעים נוף מרהיב במרחביה של ארץ ישראל. חמימות בעלי הצימרים והצעתם לספק לנו אוכל טבעי ומיוחד, מוסיפה לייחודו של הצימר כצימר "ישראלי" אמיתי. חיפוש נרחב בסוכנויות הנסיעות השונות או באתרי האינטרנט השונים יספקו לכם המלצות רבות באשר לאותם צימרים מיוחדים. בנוסף, רוב הצימרים בעלי הנוף המיוחד לא זקוקים לפרסום רב ומועברים אחד לשני כהמלצה מפה לאוזן, לכן מומלץ לערוך גם סקר בין חבריכם הקרובים ולברר אילו אופציות בחירה עומדות בפניכם.

 בטרם תשכרו את הצימר המתאים לכם, בקשו לראות תמונות מאותו אזור ומהשקפת חלונכם בצימר, על מנת לוודא כי מובטחת לכם אווירה קסומה ורגועה בצימר ישראלי.